Adres : Ostim, 1142. Sk. No:13/6, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara

Vizyonumuz

VSV Otomotiv, dünya genelinde iş makinaları ve ağır vasıta araçlar için yedek parça sektöründe lider bir konuma sahip olmayı hedefler. Müşteri odaklı yaklaşımı, yenilikçi ürünleri ve yüksek kaliteli hizmetiyle sektörde fark yaratan bir şirket olarak tanınmayı amaçlar. Yaptığı ihracat faaliyetleri ile, dünya genelindeki müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

 

Misyonumuz

VSV Otomotiv, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ürünleri ve hizmetleri ile müşterilerine en iyi çözümleri sunmayı hedefler. Sektördeki yenilikleri takip ederek, müşterilerine en iyi ürünleri sunmayı ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlar. Ayrıca, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için, geniş bir ürün yelpazesi ve hızlı teslimat imkanı sunar. Yüksek kaliteli ürünler ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmayı hedefler.

VSV Otomotiv, vizyon ve misyonunu her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için uygulamaya çalışır. Yaptığı her işte, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en iyi ürün ve hizmetleri sunmayı hedefler. Bu sayede, sektördeki öncü konumunu koruyarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlar.

/assets/uploads/64159118bea97167913500011.jpg
VSV Automotive